O mnie

Daniel.Berski

Fotografować najtrudniejszy obiekt, jakim jest twarz człowieka to moja pasja, to lubię najbardziej. Wydobyć piękno z ludzkiej twarzy to moje codzienne najtrudniejsze wyzwanie, któremu uwielbiam stawiać czoła. Większość ludzi mówi: „nie dziękuje za zdjęcie…. jestem niefotogeniczna/ny..” A ja za każdym razem uważam, że dobre zdjęcie zależy jedynie od umiejętności i pasji fotografa.

Zwracam szczególną uwagę, aby zdjęcia charakteryzowały się artyzmem, naturalnością, swoistym klimatem. Podczas pracy zawsze daje z siebie wszystko, jestem całkowicie oddany fotografowaniu. Staram się stworzyć taką atmosferę, aby „Młodzi” przestawali myśleć o tym, że ktoś ich fotografuje i zachowywali całkowitą swobodę.

Zadowolenie i radość moich klientów z otrzymanych zdjęć, przeze mnie zrobionych jest dla mnie bezcenne. Celem mojej pracy jest osiągnięcie jak najwyższego stopnia Państwa satysfakcji. Jestem otwarty na Państwa sugestie i zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby zrobione przeze mnie zdjęcia oddawały uczucia, emocje, jakie towarzyszyły Wam w danej chwili.

Robić zdjęcia ślubne, komunijne, port folio, chrzest, szkolne czy inne okolicznościowe to jak oddychać powietrzem…, tym żyję. Zadzwoń, porozmawiaj, umów się i przekonaj się, że warto mieć swojego fotografa.


Pozdrawiam serdecznie
Daniel Berski.